(057) 764-79-87
(066) 789-52-19
(098) 365-25-57
Корзина

0 товаров на
0.00 грн.

GP Batteries

З 1991 року компанія GP Batteries International Limited внесена до списку Сінгапурської біржі цінних паперів (Singapore Exchange Securities Trading Limited). Група головним чином займається розробкою, виробництвом і реалізацією батарей та продуктів, які з ними пов’язані.

З моменту свого заснування у складі групи Gold Peak Group у Гонконгу, компанія GP Batteries швидко зросла, ставши одним із найбільших постачальників первинних і перезаряджуваних батарей у світі. Вона є найбільшим виробником споживчих батарей в Китаї. Вона постачає широкий асортимент батарей виробникам комплексного устаткування, провідним компаніям батарей, а також споживчим роздрібним ринкам під власною торговельною маркою GP.

Виробничі потужності компанії GP Batteries, які розташовані в Сінгапурі, Гонконгу, Китаї, Тайвані та Малайзії, підтримуються маркетинговими і торговими офісами в Азії, Європі та Північній Америці. Нині група нараховує близько 5800 працівників по всьому світі, а загальна площа її приміщень займає приблизно 251000 квадратних метрів.


Представленные в магазине товары GP Batteries:
Другие бренды
Arny
Atis
CISA
Commax
Crow
Dahua
DSC
Elmes Electronic
Full Energy
Gardi
GP Batteries
Hikvision
Hyundai
iseeBell
Mean Well
PoE-Link
Satel
Tantos
THM
Ubiquiti
Vision Hi-Tech
Yli Electronic
ZKTeco
Артон
В вашей корзине
Корзина пустая