(066) 789-52-19
(098) 365-25-57
Корзина

0 товаров на
0.00 грн.

Артон

Приватне підприємство «Артон» (ПП « Артон») було засновано у 1998 році і є українським виробником приладів пожежної та охоронної сигналізації. В даний час більше 70% продукції підприємство експортує у велику кількість країн світу, кількість яких постійно збільшується.

«Артон» розробляє і виробляє прилади пожежної та охоронної сигналізації (оптичні димові, теплові, комбіновані, автономні, лінійні, ручні сповіщувачі, пожежні приймально-контрольні прилади, допоміжні прилади та аксесуари, охоронні сповіщувачі). Щорічно асортимент продукції поповнюється новими виробами. Всі прилади відповідають вимогам європейських стандартів, а система управління якістю, введена на підприємстві в 2003 році, сертифікована компанією TUV Rheinland на відповідність міжнародному стандарту ISO 9001:2008 та гарантує споживачеві відмінну якість продукції

Результатом роботи професійної команди конструкторів і технологів підприємства є не тільки реалізовані в приладах запатентовані винаходи, а й визнання зусиль команди світовим співтовариством. У 2007 році ПП «Артон» було нагороджено пам'ятним знаком Міжнародної організації інтелектуальної власності для інноваційних підприємств як видатне підприємство у сфері винаходів та інновацій. Підприємство було визнано переможцем всеукраїнського конкурсу «Винахід року» в 2003, 2004 і 2006 роках. ПП « Артон » посіло друге місце за кращий винахід року на конкурсі «Винахід 2010».
Представленные в магазине товары Артон:
Другие бренды
Arny
Atis
CISA
Commax
Crow
Dahua
DSC
Elmes Electronic
Full Energy
Gardi
GP Batteries
Hikvision
Hyundai
iseeBell
Mean Well
PoE-Link
Satel
Tantos
THM
Ubiquiti
Vision Hi-Tech
Yli Electronic
ZKTeco
Артон
В вашей корзине
Корзина пустая